کنکور ارشد کامپیوتر و دکتری کامپیوتر 1401

کنکور ارشد کامپیوتر و دکتری کامپیوتر 1401

کنکور ارشد کامپیوتر و دکتری کامپیوتر 1401

کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر 1401  کنکور دکتری نیمه اسفند 1400 و کنکور ارشد اوایل خرداد 1401 برگزار می شوند. کنکور دکتری کامپیوتر 1401 بدون هیچ تغییری نسبت به کنکور دکتری کامپیوتر 1400 برگزار می شود.  برای اطلاع از منابع و فیلم های آموزشی کنکور دکتری کامپیوتر به آیدی تلگرام mahestan_ce پیام دهید یا با موسسه آموزش عالی مهستان 02188922915 و 02188809039 تماس بگیرید. 

کنکور ارشد کامپیوتر 1401 و کنکور ارشد آی تی 1401  بدون هیچ تغییری نسبت به کنکور 1400 برگزار می شود. توصیه می کنم داوطلبین کنکور ارشد کامپیوتر 1401 برنامه زیر را دنبال کنند. ابتدا بدانید که درس ریاضیات گسسته پیش نیاز ساختمان داده و طراحی الگوریتم و نظریه زبان و پایگاه داده است . ساختمان داده و طراحی الگوریتم پیش نیاز هوش مصنوعی است. مدار منطقی پیش نیاز معماری کامپیوتر و الکترونیک دیجیتال ، معماری کامپیوتر پیش نیاز سیستم عامل می باشد. و بهتر است دروس را به ترتیب پیش نیازی مطالعه کنید البته می توان ریاضیات گسسته را همزمان با نظریه زبان و ساختمان داده و طراحی الگوریتم نیز مطالعه کرد زیرا مطالب مورد نیاز از درس ریاضیات گسسته در درس نظریه زبان و ساختمان داده و طراحی الگوریتم توسط استاد در خود این دروس تدریس می شوند. 

ترتیب پیشنهادی مطالعه دروس: 

1- زبان انگلیسی قسمت لغت را روزانه در برنامه خود قرار دهید و روزی یک درس مطالعه بفرمایید. برای این درس می توان از کتاب هایی مثل زهرا آهنگر نشر سری عمران یا سری عمومی یا زیرذره بین نشر نگاه دانش یا کتاب های تافل و آیلتس کمک گرفت. 

2- ریاضیات پیش نیاز و ریاضیات صفر را حتما ابتدا مطالعه کنید که می توانید از فیلم های رایگان استاد یوسفی در آپارات و یا کلاس رایگان استاد که اوایل تیرماه 1400 برگزار می شود  استفاده کنید.

3- دو درس مدار منطقی و ریاضیات گسسته یا همان ساختمان های گسسته به عنوان پیش نیاز همه دروس را با دقت کامل و حل تست مطالعه کنید که برای این دو درس حتما از فیلم های آموزش و تست استاد یوسفی و کلاس های استاد که از اوایل مرداد ماه 1400 شروع می شوند استفاده کنید . البته می توانید قبل از کلاس مطالعه را شروع کنید. 

4-در مرحله بعدی دروس ساختمان داده و طراحی الگوریتم ، نظریه زبان و معماری کامپیوتر را در برنامه خود قرار دهید . که برای نظریه زبان فیلم های آموزش و تست و کلاس استاد درفشه بسیار جامع و کامل است و می تواند شما را به تسلط صد در صدی در این درس برساند. برای دروس ساختمان داده و طراحی الگوریتم و معماری کامپیوتر فیلم آموزش و تست و کلاس استاد یوسفی نیازی به تعریف و معرفی ندارد. و مرجع تمامی دانشجویان و اساتید کنکور فیلم های استاد یوسفی می باشند.

5- در مرحله بعدی دروس هوش مصنوعی ، پایگاه داده ، سیستم عامل و الکترونیک دیجیتال را در برنامه خود قرار دهید. البته هر مرحله دروس مرحله قبل باید مدام مرور شوند و تست زنی انجام شود که این امر نیاز به مشاوره دارد.  برای درس هوش مصنوعی فیلم آموزش و تست استاد درفشه یا استاد انصاری بسیار مناسب و عالی هستند. پایگاه داده فیلم آموزش و تست استاد سلامی ، سیستم عامل فیلم آموزش و تست استاد یوسفی بسیار جامع و کامل و بدون حاشیه است و الکترونیک دیجیتال فیلم آموزش و تست استاد غلامی توصیه می شوند.

6-مرحله آخر که برای کسب رتبه یک رقمی است مطالعه دروس سیگنال سیستم و شبکه های کامپیوتری است. البته دروس ریاضیات 1 و 2 و آمار نیز از دروس کنکور ارشد هستند که مطالعه آنها را توصیه نمی کنم . برای سیگنال فیلم آموزش و تست استاد ریحانی و برای شبکه 4 فصل اول کتاب کراس راس به همراه فیلم تست استاد فرزام بهترین منابع هستند. 

لازم به ذکر است به همراه فیلم های آموزشی دستنوشته استاد نیز وجود دارد که می توانید پرینت بگیرید و نیاز خاصی به کتاب ندارید ولی داشتن کتاب برای مرور سریع خوب است که برای دروس ریاضیات گسسته ، مدار منطقی ، معماری کامپیوتر، ساختمان داده ، طراحی الگوریتم کتاب های پوران پژوهش . دروس هوش مصنوعی ،سیستم عامل ، پایگاه داده کتاب های پوران پژوهش یا راهیان ارشد . سیگنال سیستم کتاب نصیر ، الکترونیک دیجیتال کتاب تالیف دکتر غلامی مناسب هستند.

دوستانی که از اکنون به این نتیجه رسیده اند که کنکور ارشد آی تی 1401 شرکت کنند بهتر است فعلا فقط دروس زبان ، ریاضیات گسسته ، ساختمان داده و طراحی الگوریتم ، سیستم عامل ، هوش مصنوعی ، پایگاه داده و شبکه های کامپیوتری را به ترتیب پیش نیازی مطالعه کنند تا تکلیف کنکو ارشد آی تی 1401 مشخص شود. 

داطلبین که قصد شرکت در کنکور ارشد علوم کامپیوتر 1401 را دارند دروس زبان، ریاضیات گسسته ، ساختمان داده و طراحی الگوریتم ، نظریه محاسبه ( نظریه زبان ) را مطالعه بفرمایند. و در مرحله بعدی فیلم مبانی منطق و نظریه مجموعه های استاد یوسفی را حتما ببینید . در این فیلم تمامی تست های دروس مبانی علوم ریاضی، مبانی منطق و نظریه مجموعه ها ارشد و دکتری تحلیل و بررسی شده اند. 

 

در سه فایل زیر برنامه کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر 1401 و کنکور دکتری کامپیوتر 1401  ، لیست فیلم های آموزش و تست موسسه آموزش عالی مهستان را مشاهده می کنید. برای دریافت مشاوره رایگان به آیدی تلگرام mahestan_ce پیام دهید یا با شماره های 02188922915 و 02188809039 تماس بگیرید. 

لازم به ذکر است که کلاس ها به صورت فیلم کلاس می باشند به این صورت که هر هفته برنامه مطالعه به داوطلب داده می شودو داوطلب از فیلم آفلاین آموزش می بیند و سپس در کلاس آنلاین مرور درس و جمع بندی و حل تست و مسئله و رفع اشکال صورت می گیرد و این شیوه قوی ترین شیوه آموزشی دانشگاه های معتبر دنیاست. اطمینان داشته باشید که پس از هر جلسه به مباجث آن جلسه صد در صد مسلط می شوید. 

 

Nobody

هادی یوسفی

 1. Nobody
  پاسخ

  mona m

  1400/2/29

  چرا سیستم عامل توی ترتیب پیشنهادی برای مهندسی کامپیوتر نیست؟

  • Nobody

   هادی یوسفی

   1400/2/30

   سلام بله خیلی ممنون. ویرایش شد

 2. موارد بیشتر

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه شما پس از تایید منتشر خواهد شد.

برای ثبت دیدگاه باید در سایت واردشوید.