کلاس های آنلاین و حضوری کنکور ارشد کامپیوتر 1400 !!!

کلاس های آنلاین و حضوری کنکور ارشد کامپیوتر 1400 !!!

کلاس های آنلاین و حضوری کنکور ارشد کامپیوتر 1400 !!!

به پشتوانه 22 سال تجربه و قبولی های بیشمار در سالهای گذشته ( حداقل 200 رتبه زیر 100 در کنکور ارشد کامپیوتر 98) موسسه آموزش عالی مهستان یعنی گروه آموزشی استاد یوسفی کلاس های کنکور ارشد کامپیوتر 1400 را ثبت نام می کند.

كلاس ها به صورت مرحله اي و رعايت پيش نيازی برگزار مي شود طوری که با زمینه کاملا صفر می توانید در این کلاس ها شرکت کنید. آموزش از صفر تا صد داده می شود و نیاز به هیچ پیش زمنیه ای نیست طوری که با هر مدرک کارشناسی حتی مامایی ( سال قبل دانشجوی با لیسانس مامایی داشتیم که ارشد کامپیوتر شریف قبول شد ) و به صورت طرح جامع و تضميني شامل  فيلم آموزشي، كلاس آموزش، آزمونهاي هفتگي، مشاوره به همراه كلاسهاي نكته و تست مي باشد.  اگر بخاطر كرونا امكان برگزاري كلاس حضوري نباشد كلاسها آنلاين و طبق برنامه زير برگزار مي شوند. البته کلاس های حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محیطی شیک و با ظرفیت محدود برگزار می شود . 

جلسه اول کلاس دروس مدار منطقی و ریاضیات گسسته ( ساختمان های گسسته ) از 16 تیرماه 1399 شروع می شود. فیلم کلاس های برگزار شده ضبط شده است که می توانید دریافت کنید. 

***** براي كسب اطلاعات بيشتر به آيدي موسسه پيام دهيد يا تماس بگيريد. به ترتيب ارسال پيام ها مشاوره وثبت نام انجام مي شود. ظرفيت كلاس ها محدود و هر درس فقط يک دوره برگزار مي شود.

 

  • آیدی تلگرام موسسه :@mahestan_ce
  • شماره های تماس : 02188809039 و 02188922915

 

 

Nobody

هادی یوسفی

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاه شما پس از تایید منتشر خواهد شد.

برای ثبت دیدگاه باید در سایت واردشوید.